Slavnostní zahájení provozu

• 8. března 2016
  • Ekonomicko-správní fakulta MU

Je naší milou povinností poděkovat všem, kteří se zúčastnili slavnostního otevření Math and Stats Support Centre. Slavnostní otevření se uskutečnilo v úterý 8. 3. 2016 od 19:30 hod, v prostorách haly Vinařská 5.

V provozu jsme sice už od začátku semestru, ale oficiálně jsme to oslavili až 8. března. Při příležitosti slavnostního otevření Math and Stats Support Centre prvního v ČR, jsme měli příležitost:

Launch event byl zahájen proslovem  Dr. M. Králové, která se zasloužila o vznik Math and Stats Support Centra, je hlavní vizionářkou tohoto projektu a vynakládá nemalé úsilí při jeho realizaci. Hosté se při této příležitosti doslechli, jaké možnosti jim Support Centrum nabízí, s čím jim tutoři mohou pomoci a jak může být centrum prospěšné pro studenty nejen ESF. Během tohoto proslovu se dostalo i na představení všech pracovníků z řad zaměstnanců i z řad dobrovolníků.

Hlavní událostí večera byl matematicko-statistický pub quiz, ve kterém si účastnící mohli porovnat svoje schopnosti v oblastech nejen teoretické matematiky a logiky, ale také současného dění na vědecké scéně a matematické historie. Pro vítěze byly připraveny zajímavé ceny v podobě flashky ESF a Průvodce základními statistickými metodami, který je velice užitečný při studiu druhého ročníku. Pro každého účastníka quizu byla připravena drobná odměna v podobě vstupenek na kulturní událost. K dispozici bylo i malé občerstvení, pro zpříjemnění atmosféry večera.

Velké poděkování patří SKM, která nás podpořila po technické stránce a dále všem organizátorům a zúčastněným.

Načítám mapu…

Sdílení události