Aktuality a události

Otevření Support Centre pro tento semestr

24. září 2018

Milé studentky a studenti.

Od příštího pondělí 24. 9. 2018 můžete využívat služeb Support Centra pro matematiku a statistiku. Centrum je pro všechny, kteří si chtějí doplnit znalosti v této oblasti a to nejen v rámci matematických a statistických předmětů, ale i v rámci dalších předmětů, které matematiku a statistiku využívají jako nástroj.

V záložce kontakty je rozvrhu do kterého pouze tutoři support centra vypisují dobu po kterou jsou připraveni na vaši návštěvu. Vy sami pak vyberete tutora dle vašich preferencí.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče, která již není podporována. Je možné, že některé aplikace nebudou zobrazeny správně, některé funkčnosti nebudou dostupné, případně budou dostupné v omezeném rozsahu.